Poprzednia wersja

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła 14 października 20 19 roku oficjalne wyniki wyborów do Senatu. W okręgu wyborczym nr 30 obejmującym powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki zdecydowane zwycięstwo odniósł Senator RP VIII i IX Kadencji Andrzej Pająk otrzymując jeden z najwyższych wyników w kraju – 179 338 głosów. Tym samym Senator Pająk otrzymał mandat Senatora RP X Kadencji, która będzie jego trzecią kadencją w izbie wyższej polskiego parlamentu.

Poniżej lista 100 kandydatów, którzy otrzymali mandaty w poszczególnych okręgach wyborczych:

  1. Rafał Michał Ambrozik – okręg wyborczy nr 29 [Piotrków Trybunalski]
  2. Paweł Antoni Arndt – okręg wyborczy nr 92 [Konin]
  3. Włodzimierz  Bernacki – okręg wyborczy nr 34 [Tarnów]
  4. Halina Maria Bieda – okręg wyborczy nr 71 [Katowice]
  5. Grzegorz Michał Bierecki – okręg wyborczy nr 17 [Chełm]
  6. Przemysław Jacek Błaszczyk – okręg wyborczy nr 25 [Sieradz]
  7. Ryszard Jakub Bober – okręg wyborczy nr 12 [Toruń]
  8. Jacek  Bogucki – okręg wyborczy nr 61 [Białystok]
  9. Marek Stefan Borowski – okręg wyborczy nr 42 [Warszawa]
  10. Bogdan Michał Borusewicz – okręg wyborczy nr 65 [Gdańsk]
  11. Barbara  Borys-Damięcka – okręg wyborczy nr 43 [Warszawa]
  12. Marcin Rafał Bosacki – okręg wyborczy nr 91 [Poznań]
  13. Krzysztof  Brejza – okręg wyborczy nr 10 [Bydgoszcz]
  14. Margareta  Budner – okręg wyborczy nr 93 [Konin]
  15. Jacek  Bury – okręg wyborczy nr 16 [Lublin]
  16. Jerzy Mieczysław Chróścikowski – okręg wyborczy nr 19 [Chełm]
  17. Alicja Paulina Chybicka – okręg wyborczy nr 7 [Wrocław]
  18. Leszek  Czarnobaj – okręg wyborczy nr 67 [Gdańsk]
  19. Grzegorz  Czelej – okręg wyborczy nr 15 [Lublin]
  20. Jerzy  Czerwiński – okręg wyborczy nr 51 [Opole]
  21. Dorota  Czudowska – okręg wyborczy nr 3 [Legnica]
  22. Wiesław Józef Dobkowski – okręg wyborczy nr 28 [Piotrków Trybunalski]
  23. Robert  Dowhan – okręg wyborczy nr 20 [Zielona Góra]
  24. Artur Jerzy Dunin – okręg wyborczy nr 23 [Łódź]
  25. Wiktor Michał Durlak – okręg wyborczy nr 37 [Nowy Sącz]
  26. Jerzy Feliks Fedorowicz – okręg wyborczy nr 32 [Kraków]
  27. Zygmunt Mieczysław Frankiewicz – okręg wyborczy nr 70 [Katowice]
  28. Ewa Maria Gawęda – okręg wyborczy nr 72 [Bielsko-Biała]
  29. Stanisław  Gawłowski – okręg wyborczy nr 100 [Koszalin]
  30. Beniamin Wincenty Godyla – okręg wyborczy nr 53 [Opole]
  31. Stanisław  Gogacz – okręg wyborczy nr 14 [Lublin]
  32. Mieczysław Józef Golba – okręg wyborczy nr 58 [Krosno]
  33. Agnieszka Aleksandra Gorgoń-Komor – okręg wyborczy nr 78 [Bielsko-Biała]
  34. Tomasz Paweł Grodzki – okręg wyborczy nr 97 [Szczecin]
  35. Janusz  Gromek – okręg wyborczy nr 99 [Koszalin]
  36. Mariusz Krzysztof Gromko – okręg wyborczy nr 60 [Białystok]
  37. Jan Wincenty Hamerski – okręg wyborczy nr 36 [Nowy Sącz]
  38. Jolanta Emilia Hibner – okręg wyborczy nr 40 [Warszawa]
  39. Jan Maria Jackowski – okręg wyborczy nr 39 [Płock]
  40. Danuta  Jazłowiecka – okręg wyborczy nr 52 [Opole]
  41. Michał Tomasz Kamiński – okręg wyborczy nr 41 [Warszawa]
  42. Stanisław  Karczewski – okręg wyborczy nr 49 [Radom]
  43. Kazimierz Mariusz Kleina – okręg wyborczy nr 62 [Słupsk]
  44. Bogdan Adam Klich – okręg wyborczy nr 33 [Kraków]
  45. Andrzej  Kobiak – okręg wyborczy nr 9 [Bydgoszcz]
  46. Maria Zofia Koc – okręg wyborczy nr 47 [Siedlce]
  47. Magdalena Maria Kochan – okręg wyborczy nr 98 [Szczecin]
  48. Agnieszka Maria Kołacz-Leszczyńska – okręg wyborczy nr 4 [Wałbrzych]
  49. Władysław  Komarnicki – okręg wyborczy nr 21 [Zielona Góra]
  50. Marek Adam Komorowski – okręg wyborczy nr 59 [Białystok]
  51. Wojciech Jan Konieczny – okręg wyborczy nr 69 [Częstochowa]
  52. Tadeusz Wiktor Kopeć – okręg wyborczy nr 79 [Bielsko-Biała]
  53. Małgorzata  Kopiczko – okręg wyborczy nr 87 [Olsztyn]
  54. Waldemar Jerzy Kraska – okręg wyborczy nr 48 [Siedlce]
  55. Krzysztof  Kwiatkowski – okręg wyborczy nr 24 [Łódź]
  56. Stanisław Józef Lamczyk – okręg wyborczy nr 63 [Słupsk]
  57. Jan Filip Libicki – okręg wyborczy nr 89 [Piła]
  58. Maciej Adam Łuczak – okręg wyborczy nr 26 [Sieradz]
  59. Józef Mikołaj Łyczak – okręg wyborczy nr 13 [Toruń]
  60. Ryszard Bogdan Majer – okręg wyborczy nr 68 [Częstochowa]
  61. Beata Maria Małecka-Libera – okręg wyborczy nr 76 [Katowice]
  62. Robert Adam Mamątow – okręg wyborczy nr 46 [Siedlce]
  63. Marek Eryk Martynowski – okręg wyborczy nr 38 [Płock]
  64. Ewa Jolanta Matecka – okręg wyborczy nr 95 [Kalisz]
  65. Antoni  Mężydło – okręg wyborczy nr 11 [Toruń]
  66. Gabriela Anna Morawska-Stanecka – okręg wyborczy nr 75 [Katowice]
  67. Krzysztof Stanisław Mróz – okręg wyborczy nr 2 [Legnica]
  68. Bogusława  Orzechowska – okręg wyborczy nr 85 [Elbląg]
  69. Stanisław  Ożóg – okręg wyborczy nr 56 [Rzeszów]
  70. Andrzej Michał Pająk – okręg wyborczy nr 30 [Kraków]
  71. Janusz Andrzej Pęcherz – okręg wyborczy nr 96 [Kalisz]
  72. Marek  Pęk – okręg wyborczy nr 31 [Kraków]
  73. Wojciech Piotr Piecha – okręg wyborczy nr 73 [Bielsko-Biała]
  74. Marek Mirosław Plura – okręg wyborczy nr 80 [Katowice]
  75. Aleksander August Pociej – okręg wyborczy nr 45 [Warszawa]
  76. Zdzisław Stanisław Pupa – okręg wyborczy nr 55 [Rzeszów]
  77. Jadwiga Kazimiera Rotnicka – okręg wyborczy nr 90 [Poznań]
  78. Jarosław  Rusiecki – okręg wyborczy nr 82 [Kielce]
  79. Sławomir Piotr Rybicki – okręg wyborczy nr 64 [Słupsk]
  80. Janina Zofia Sagatowska – okręg wyborczy nr 54 [Rzeszów]
  81. Joanna  Sekuła – okręg wyborczy nr 77 [Katowice]
  82. Michał  Seweryński – okręg wyborczy nr 27 [Sieradz]
  83. Wojciech  Skurkiewicz – okręg wyborczy nr 50 [Radom]
  84. Krzysztof Marek Słoń – okręg wyborczy nr 83 [Kielce]
  85. Lidia Ewa Staroń – okręg wyborczy nr 86 [Olsztyn]
  86. Adam Stanisław Szejnfeld – okręg wyborczy nr 88 [Piła]
  87. Aleksander Jakub Szwed – okręg wyborczy nr 5 [Wałbrzych]
  88. Rafał Józef Ślusarz – okręg wyborczy nr 1 [Legnica]
  89. Ryszard Jan Świlski – okręg wyborczy nr 66 [Gdańsk]
  90. Dorota Jolanta Tobiszowska – okręg wyborczy nr 74 [Katowice]
  91. Wadim  Tyszkiewicz – okręg wyborczy nr 22 [Zielona Góra]
  92. Kazimierz Michał Ujazdowski – okręg wyborczy nr 44 [Warszawa]
  93. Jerzy  Wcisła – okręg wyborczy nr 84 [Elbląg]
  94. Kazimierz Adam Wiatr – okręg wyborczy nr 35 [Tarnów]
  95. Jacek Władysław Włosowicz – okręg wyborczy nr 81 [Kielce]
  96. Alicja Maria Zając – okręg wyborczy nr 57 [Krosno]
  97. Józef  Zając – okręg wyborczy nr 18 [Chełm]
  98. Barbara Grażyna Zdrojewska – okręg wyborczy nr 8 [Wrocław]
  99. Bogdan Andrzej Zdrojewski – okręg wyborczy nr 6 [Wrocław]
  100. Wojciech Stanisław Ziemniak – okręg wyborczy nr 94 [Kalisz]